1. Dzisiaj nabożeństwo czerwcowe o godz. 17.30, w tygodniu po Mszy św. wieczornej – serdecznie zapraszamy!

• w poniedziałek – Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela;
  • w piątek – wspomnienie św. Ireneusza, biskupa i męczennika;
  • w sobotę – Uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła. W tym dniu imieniny obchodzi nasz Pan Organista – polecajmy go w naszej modlitwie, wypraszając dla niego i jego rodziny obfitość Bożych darów i łask.

3. Nowenna do św. Józefa w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.

4. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę po Mszy św. wieczornej.

5. Zakończenie nabożeństw czerwcowych z procesją w przyszłą  niedzielę o godz. 17.30.

7. Dziękujemy 7. Rodzinom sprzątającym kościół w minionym tygodniu i za złożone ofiary na kwiaty a w nadchodzącym prosimy Rodziny: Adamscy 1035, Kulas 726, Sala 733, Mleczko 624, Kuśnierz 763, Broszkiewicz 625, Broszkiewicz Karol 625, Cichy 739, Margielewscy 739, Mirek 761, Mirek Marek 761, Konieczny 593.

8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, która znajduje się na stojaku pod chórem.

9. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa, obfitości łask Bożych oraz wszelkiej pomyślności. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia przez wstawiennictwo naszego Patrona św. Józefa Robotnika.

XII Niedziela Zwykła – 23 VI 2024 r. http://parafiaklaj.pl/ xJanBPK