Nie powiodło się usunięcie template.css.

1. Dzisiaj rozpoczyna się XVI Ogólnopolski Tydzień Biblijny, którego hasłem jest: „Powołani do wspólnoty – komunii z Bogiem i bliźnimi w Kościele”. Celem tego wydarzenia jest odkrywanie i pogłębianie znaczenia Słowa Bożego w życiu Kościoła i w osobistym życiu wiernych. Niech stanie się to dla nas inspiracją do częstszego sięgania po Pismo Święte.

2. Nowenna do św. Józefa w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.

3. Również w poniedziałek o godz. 19.00 w Domu parafialnym spotkanie Wspólnoty św. Józefa „Nazaret”. Zapraszamy wszystkich, którzy pragną włączyć się do wspólnej modlitwy uwielbienia.

4. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę po Mszy św. wieczornej.

5. Również w środę o godz. 19.00 spotkanie i konferencja dla Rodziców dzieci klas III przygotowujących się do I Komunii św.

6. W piątek – 3. piątek miesiąca – Msza św. o godz. 18.00 o Bożym Miłosierdziu i Koronka do Bożego Miłosierdzia.

7. Zachęcamy do włączenia się w Dobę Eucharystyczną, która rozpoczyna się w piątek po porannej Mszy świętej i trwa do godz. 6.30 w sobotę. Chętnych do podjęcia się Adoracji w ciszy Jezusa Eucharystycznego prosimy o zapisywanie się na listę, która znajduje się w  zakrystii.

9. Dziękujemy 8. Rodzinom sprzątającym kościół w minionym tygodniu i za złożone ofiary na kwiaty a w nadchodzącym prosimy Rodziny: Rasiński 1039, Gądor 613, Dużyński 661, Wróbel 697, Jachymek 962, Jachymek 1049, Felusiak 913, Mleko 175, Bolek 175 A, Świderski 947, Świderska 210, Kołos 210.

10. Dzisiaj spotkanie Duszpasterskiej Rady Parafialnej o godz. 19.00 na plebanii.

11. Ogłoszenie, o które nas poproszono: „Społeczność Szkoły Podstawowej w Kłaju zaprasza mieszkańców Kłaja do udziału w zbiórce makulatury, która odbędzie się od poniedziałku 15 kwietnia do piątku 19 kwietnia br. Kontener tradycyjnie zostanie umieszczony na parkingu obok obiektu sportowego. Można wrzucać gazety, książki itp. za wyjątkiem kartonów!!! Z góry bardzo dziękujemy za udział w naszej proekologicznej akcji. Dyrekcja, nauczyciele i uczniowie Szkoły Podstawowej w Kłaju”.

12. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, która znajduje się na stojaku pod chórem.

13. W minionym tygodniu pożegnaliśmy z naszej wspólnoty parafialnej + Zenona Czubaka. Polećmy go Miłosierdziu Bożemu we wspólnej modlitwie: Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie, a światłość wiekuista niechaj mu świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.

14. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa, obfitości łask Bożych oraz wszelkiej pomyślności. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia przez wstawiennictwo naszego Patrona św. Józefa Robotnika.

III Niedziela Wielkanocna - 14 IV 2024 r. http://parafiaklaj.pl/ xJanBPK