1. Przeżywamy dzisiaj Niedzielę Miłosierdzia Bożego – zapraszamy na Godzinę Miłosierdzia o godz. 15.00 do naszej świątyni. Również dzisiaj rozpoczyna się 80. Tydzień Miłosierdzia. Z racji 1. niedzieli miesiąca – Adoracja Najświętszego Sakramentu na zakończenie każdej Mszy św.

• w poniedziałek – Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Jest to również Dzień Świętości Życia. Na Mszach św. o godz. 6.30 i 18.00 odbędzie się Obrzęd Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Z tyłu kościoła znajdują się deklaracje dla tych, którzy pragną włączyć się w to dzieło. Po Mszy św. Nowenna do św. Józefa.

3. Również w poniedziałek o godz. 19.00 Wspólnota św. Józefa „Nazaret” zaprasza wszystkich do naszej świątyni na pierwszy Wieczór Uwielbienia „W cieniu Ojca”.

4. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy – w środę po Mszy św. wieczornej.

5. Również w środę o godz. 19.00 spotkanie dla uczniów klas VI i VII w ramach 2. letniego cyklu przygotowania do sakramentu bierzmowania.

6. Zachęcamy do włączenia się w Dobę Eucharystyczną, która rozpoczyna się w piątek po porannej Mszy świętej i trwa do godz. 6.30 w sobotę. Chętnych do podjęcia się Adoracji w ciszy Jezusa Eucharystycznego prosimy o zapisywanie się na listę, która znajduje się w  zakrystii.

8. Dziękujemy 5. Rodzinom sprzątającym kościół w minionym tygodniu i za złożone ofiary na środki czystości a w nadchodzącym prosimy Rodziny: Al Menameh 1079, Południak 1079 A, Polak 1084 G, Zachaj 513, Matiasik 787, Matiasik Piotr 787, Jando 1054 F, Bubiak 1054 G, Kucińscy 1054 H, Rusiński 1039, Pater 395.

9. W związku ze zbliżającą się parafialną Uroczystością Odpustową w dniu 1 maja br. prosimy mieszkańców następujących ulic: Wojasa, Wądoły i Podlas o podjęcie się trudu ubioru, sprzątania wewnątrz i zewnątrz kościoła oraz organizację samej procesji.

10. W przyszłą niedzielę spotkanie Duszpasterskiej Rady Parafialnej o godz. 19.00 na plebanii.

11. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, która znajduje się na stojaku pod chórem.

12. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa, obfitości łask Bożych oraz wszelkiej pomyślności. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia przez wstawiennictwo naszego Patrona św. Józefa Robotnika.

II Niedziela Wielkanocna - Miłosierdzia Bożego - 7 IV 2024 r. http://parafiaklaj.pl/ xJanBPK