1. Przeżywamy dzisiaj Niedzielę Miłosierdzia Bożego – zapraszamy na Godzinę Miłosierdzia o godz. 15.00 w naszej świątyni. Również dzisiaj rozpoczyna się 79. Tydzień Miłosierdzia.

2. Nowenna do św. Józefa – w poniedziałek po Mszy św. o godz. 18.00.

3. Spotkanie dla uczniów klas VII i VIII w ramach przygotowania do sakramentu bierzmowania – we wtorek o godz. 19.00.

4. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy – w środę po Mszy św. o godz. 18.00.

5. W piątek – 3. piątek miesiąca – Msza św. o godz. 18.00 o Bożym Miłosierdziu i Koronka do Bożego Miłosierdzia.

6. Zachęcamy do włączenia się w Dobę Eucharystyczną, która rozpoczyna się w piątek po porannej Mszy świętej i trwa do godz. 6.30 w sobotę. Chętnych do podjęcia się Adoracji w ciszy Jezusa Eucharystycznego prosimy o zapisywanie się na konkretne godziny. Lista znajduje się w  zakrystii.

7. Intencje mszalne (...). Prosimy o potwierdzanie rezerwacji Mszy św. na dwa tygodnie przed zamówionym terminem.

8. Dziękujemy sprzątającym kościół w minionym tygodniu i za ofiarę złożoną na środki czystości, a w nadchodzącym prosimy Rodziny: Mięso 560, Mięso Grzegorz 560, Kołodziejczyk 273, Kosiński 517, Kołodziej 899, Tynka 899, Kuczaj 814, Jankowski 783, Knap 881, Godzic 948, Norek 1034, Buczek 323. Sprzątanie kościoła w sobotę o godz. 8.00.

9. W związku ze zbliżającą się parafialną Uroczystością Odpustową w dniu 1 maja br. prosimy mieszkańców następujących ulic: Kolejowa, Krótka, Bloki wojskowe oraz Grzybówka o podjęcie się trudu ubioru, sprzątania wewnątrz i zewnątrz kościoła oraz organizację samej procesji.

10. W minioną niedzielę w ramach składki gospodarczo-inwestycyjnej na tacę złożono 8 631,90 zł. Bóg zapłać za waszą szczodrość serca i za złożone ofiary!

11. W przyszłą niedzielę spotkanie Duszpasterskiej Rady Parafialnej o godz. 19.00 na plebanii.

12. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, która znajduje się na stoliku pod chórem.

13. W minionym tygodniu odszedł z naszej wspólnoty parafialnej + Zygmunt Łysek. Polećmy go Miłosierdziu Bożemu we wspólnej modlitwie: Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie, a światłość wiekuista niechaj mu świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.

14. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa, obfitości łask Bożych oraz wszelkiej pomyślności. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia przez wstawiennictwo naszego Patrona św. Józefa Robotnika.

II Niedziela Wielkanocna - Miłosierdzia Bożego - 16 IV 2023 r. http://parafiaklaj.pl/ xJanBPK