XXIII Niedziela Zwykła
4 IX 2022 r.

1. Dzisiaj – z racji 1. niedzieli miesiąca – adoracja Najświętszego Sakramentu po każdej Mszy św.

2. Kalendarz liturgiczny:
• w czwartek – święto Narodzenia NMP.

3. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy po Mszy św. o godz. 18.00.

4. Wznowiliśmy w naszej parafii cotygodniową Dobę Eucharystyczną. Adoracja rozpoczyna się w piątek po porannej Mszy św. i trwa do soboty – do godz. 6.30. Osoby chętne do podjęcia się adoracji Jezusa Eucharystycznego prosimy o zapisywanie się na konkretne godziny. Są jeszcze wolne miejsca. Lista znajduje się w zakrystii. Jest podzielona na tygodnie i cały czas można włączyć się w to pobożne dzieło.

5. Można już zamawiać intencje Mszy św. na nowy rok. Prosimy, aby rezerwacje intencji Mszy św. potwierdzać najpóźniej dwa tygodnie przed zamówionym terminem. W przypadku braku potwierdzenia, rezerwacja będzie anulowana i na to miejsce zostanie przyjęta inna intencja Mszy św.

6. Dziękujemy sprzątającym kościół w minionym tygodniu i za złożoną ofiarę na kwiaty, a w nadchodzącym prosimy Rodziny: Polak 258, Polak 627, Jamruz 82, Klimek 148, Kaczmarczyk 83, Piekło 79, Mięso 81, Ślęczek 334, Szczudło 278, Motoła 340, Skotniczna 407, Kukieła 293.

7. Dzisiaj można udzielić poparcia obywatelskiemu projektowi ustawy o zmianie ustawy – Kodeks Karny: „W obronie chrześcijan”. Przy poparciu należy podać nr PESEL.

8. Ogłoszenie, o które nas poproszono: Organizatorzy uroczystości na Poszynie pragną zaprosić wszystkich Mieszkańców Gminy Kłaj na uroczystość upamiętniającą 83. rocznicę wybuchu II wojny światowej, która odbędzie się 9 września 2022 r. (piątek) przy grobach żołnierzy w Puszczy Niepołomickiej (Poszyna) o godz. 11.30.

9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Można ją nabyć w sklepiku parafialnym.

10. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa, obfitości łask Bożych oraz wszelkiej pomyślności. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia przez wstawiennictwo naszego Patrona św. Józefa Robotnika.

XXIII Niedziela Zwykła 4 IX 2022 r. http://parafiaklaj.pl/ Super User