1. W lipcu i sierpniu Msze św. odprawiane są według harmonogramu wakacyjnego. Okazja do spowiedzi pół godziny przed każdą Mszą św.

• we wtorek – wspomnienie św. Bernarda, opata i doktora Kościoła;
  • w środę – wspomnienie św. Piusa X, papieża;
  • w czwartek – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny, Królowej;
  • w sobotę – święto św. Bartłomieja, apostoła.

3. Nowenna do św. Józefa w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.

4. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę po Mszy św. wieczornej.

6. Dziękujemy 7. Rodzinom sprzątającym kościół w minionym tygodniu i za złożone ofiary na kwiaty a w nadchodzącym prosimy Rodziny: Olearczyk 206, Pipa 232, Sowiński 823, Szychowski 335, Polek 335, Mięso 395, Ptasiński, 908, Buczyński, Szewczyk 1055, Wantuch 271, Wantuch Krzysztof 271, Wantuch Zbigniew 271.

7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, która znajduje się na stojaku pod chórem.

8. W minionym tygodniu pożegnaliśmy w naszej wspólnocie parafialnej + Jerzego Dobranowskiego. Polećmy go Miłosierdziu Bożemu we wspólnej modlitwie: Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie, a światłość wiekuista niechaj mu świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.

9. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa, obfitości łask Bożych oraz wszelkiej pomyślności. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia przez wstawiennictwo naszego Patrona św. Józefa Robotnika.

XX Niedziela Zwykła – 18 VIII 2024 r.. http://parafiaklaj.pl/ xJanBPK