1. Dzisiaj – z racji 1. niedzieli miesiąca – adoracja Najświętszego Sakramentu po każdej Mszy św.

• w poniedziałek – święto św. Tomasza, apostoła;
  • we wtorek – Rocznica poświęcenia bazyliki metropolitalnej w Krakowie;
  • w czwartek – wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy;
  • w sobotę – wspomnienie św. Jana z Dukli, prezbitera.

3. Nowenna do św. Józefa – w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.

4. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy – w środę po Mszy św. wieczornej.

5. W piątek – 1. piątek miesiąca – spowiedź rano od godz. 6.00, a wieczorem od godz. 17.00. Prosimy zgłaszać w zakrystii chorych, których nawiedzimy w tym dniu z komunią św. W tym dniu dodatkowa Msza św. o godz. 6.30.

6. Od dzisiaj przechodzimy na grafik wakacyjny odprawiania Mszy św. w naszym kościele. Msze Święte w niedziele będą o godz. 8.00, 10.00 i 18.00 (nie ma Mszy św. o godz. 12.00) oraz sobotnia Msza św. z niedzieli o godz. 18.00. W tygodniu: w poniedziałek, środę i piątek o godz. 18.00 oraz we wtorek, czwartek i sobotę o godz. 6.30.

8. Dziękujemy sprzątającym kościół w minionym tygodniu i za złożoną ofiarę na kwiaty, a w nadchodzącym prosimy Rodziny: Ząbczyński 503, Goryczka 869, Wilkosz 869, Rak 1000, Kuraś 674, Stala 964, Świderski 662, Stala 682, Musiejowski 988, Puścizna 628, Szczudło 648, Mięso 642.

9. W przyszłą niedzielę – w ramach tacy podczas Mszy św. – składka gospodarczo-inwestycyjna.

10. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, która znajduje się na stoliku pod chórem.

11. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa, obfitości łask Bożych oraz wszelkiej pomyślności. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia przez wstawiennictwo naszego Patrona św. Józefa Robotnika.

XIII Niedziela Zwykła - 2 VII 2023 r. http://parafiaklaj.pl/ xJanBPK