1. Dzisiaj nabożeństwo czerwcowe o godz. 17.30 – serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.

• w środę – wspomnienie św. Ireneusza, biskupa i męczennika, doktora Kościoła;
  • w czwartek – Uroczystość świętych apostołów Piotra i Pawła. W tym dniu imieniny obchodzi nasz Pan Organista – polecajmy go szczególnie w tym dniu w naszej modlitwie, wypraszając dla niego i jego rodziny obfitość Bożych darów i łask.

3. Nowenna do św. Józefa – w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.

4. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy – w środę po Mszy św. wieczornej.

5. Zakończenie nabożeństw czerwcowych z procesją – w piątek po Mszy św. wieczornej.

6. W sobotę – 1. sobota miesiąca – Nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu NMP. Porządek nabożeństwa: od godz. 6.00 – spowiedź; o godz. 6.30 – Msza św.; po Mszy św. – Adoracja Najświętszego Sakramentu z medytacją i cząstką różańca, prowadzoną przez Róże Żywego Różańca.

7. Od przyszłej niedzieli przechodzimy na grafik wakacyjny odprawiania Mszy św. w naszym kościele. Msze Święte w niedziele będą o godz. 8.00, 10.00 i 18.00 (nie ma Mszy św. o godz. 12.00) oraz sobotnia Msza św. z niedzieli o godz. 18.00. W tygodniu: w poniedziałek, środę i piątek o godz. 18.00 oraz we wtorek, czwartek i sobotę o godz. 6.30.

9. Dziękujemy sprzątającym kościół w minionym tygodniu i za złożoną ofiarę na kwiaty, a w nadchodzącym prosimy Rodziny: Pagacz 762, Dziedzic 757, Wątorek 567, Kołos 785, Banasiak 163, Marcinek 867, Stokłosa 659, Stokłosa Łukasz 659, Lech 670, Włodarczyk 930, Walczak 930, Włodarczyk 804.

10. W ubiegłą niedzielę złożono do puszek przed kościołem 8 377 zł i 60 Euro na budowę kościoła Miłosierdzia Bożego i sierocińca dla dzieci w Peru. Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom i darczyńcom. Niech Bóg hojnie wynagrodzi Was potrzebnymi łaskami i swoim błogosławieństwem.

11. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, która znajduje się na stoliku pod chórem.

12. W minionym tygodniu pożegnaliśmy w naszej wspólnocie parafialnej: + Ludwika Nowaka i + Marię Sołoducha. Polećmy ich Miłosierdziu Bożemu we wspólnej modlitwie: Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.

13. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa, obfitości łask Bożych oraz wszelkiej pomyślności. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia przez wstawiennictwo naszego Patrona św. Józefa Robotnika.

XII Niedziela Zwykła – 25 VI 2023 r. http://parafiaklaj.pl/ xJanBPK