1. Dzisiaj na Mszach św. o godz. 10.00 i 11.30 gościmy w naszej Parafii zespół muzyczny „Cyrniawa” z Krzeczowa, który po Mszach św. wykona koncert kolęd.

• we wtorek – wspomnienie św. Antoniego, opata;
  • w czwartek – wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa;
  • w sobotę – wspomnienie św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy.

3. Nowenna do św. Józefa – w poniedziałek po Mszy św. o godz. 17.00.

4. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy – w środę po Mszy św. o godz. 17.00.

5. W piątek – 3. piątek miesiąca – Msza św. o godz. 17.00 o Bożym Miłosierdziu i Koronka do Bożego Miłosierdzia.

6. Zachęcamy do włączenia się w Dobę Eucharystyczną rozpoczynającą się w piątek po porannej Mszy św. i trwającą do soboty do godz. 6.30. Osoby chętne do podjęcia się Adoracji w ciszy Jezusa Eucharystycznego prosimy o zapisywanie się na konkretne godziny. Lista znajduje się w  zakrystii.

7. Intencje mszalne (...) Msze św. w środy połączone z Nowenną do MB Nieustającej Pomocy są Mszami św. zbiorowymi – intencje można składać w zakrystii po każdej Mszy św.

8. Plan wizyty duszpasterskiej (...) Z racji trwającej wizyty duszpasterskiej kancelaria parafialna jest nieczynna w wyznaczonych godzinach. Sprawy kancelaryjne można załatwić po każdej Mszy św.

9. Dziękujemy sprzątającym kościół w minionym tygodniu i za złożoną ofiarę na środki czystości, a w nadchodzącym prosimy Rodziny: Kuras 207A, Polak 587, Mitoń 583, Synowiec 460, Wróbel 179, Adamów 1072, Olesek 822, Czyrnek 822, Czyż 345, Lupa 769, Siuda Marek, Adamscy 1035.

10 . W minioną niedzielę złożono na tacę w ramach składki inwestycyjnej 6 120, 50 zł. Bóg zapłać za złożone ofiary!

11. W minionym tygodniu pożegnaliśmy z naszej Wspólnoty parafialnej: + Janinę Fortuna. Polećmy ją Miłosierdziu Bożemu we wspólnej modlitwie: Wieczny odpoczynek racz jej dać, a światłość wiekuista niechaj jej świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.

12. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Można ją nabyć w sklepiku parafialnym.

13. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa, obfitości łask Bożych oraz wszelkiej pomyślności. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia przez wstawiennictwo naszego Patrona św. Józefa Robotnika.

II Niedziela Zwykła - 15 I 2023 r. http://parafiaklaj.pl/ xJanBPK