1. Dzisiaj kończy się okres Narodzenia Pańskiego. Tradycyjnie jednak kolędy będziemy śpiewać do Uroczystości Ofiarowania Pańskiego, czyli do 2 lutego. Również dzisiaj zapraszamy wszystkie dzieci, także z instrumentami muzycznymi, na wspólne kolędowanie przy żłóbku o godz. 15.00.

2. W poniedziałek Nowenna do św. Józefa po Mszy św. o godz. 17.00.

3. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy po Mszy św. o godz. 17.00.

4. Trwa w naszej Parafii cotygodniowa Doba Eucharystyczna. Adoracja rozpoczyna się w piątek po porannej Mszy św. i trwa do soboty – do godz. 6.30. Osoby chętne do podjęcia się Adoracji w ciszy Jezusa Eucharystycznego prosimy o zapisywanie się na konkretne godziny. Lista znajduje się w  zakrystii.

5. W nowym roku Msze św. w środy połączone z Nowenną do MB Nieustającej Pomocy są Mszami św. zbiorowymi – intencje można składać w zakrystii po każdej Mszy św.

6. Z racji trwającej wizyty duszpasterskiej kancelaria parafialna będzie nieczynna w tradycyjnie wyznaczonych godzinach. Sprawy kancelaryjne można załatwić po każdej Mszy św.

7. Dziękujemy sprzątającym kościół w minionym tygodniu i za złożoną ofiarę na środki czystości a w nadchodzącym prosimy Rodziny: Wojas 722, Kosak 909, Sadzikowski 732, Chorop 688, Cieślak 190, Zyguła 442, Ćwiertniak 213, Szydłowski 577, Pałkowski 577, Migas 581, Paluszak 176, Kuras 207. Sprzątanie kościoła odbywa się w sobotę o godz. 8.00.

8. Pragniemy podziękować wszystkim uczestnikom Orszaku Trzech Króli za tak liczną obecność, zaangażowanie i danie świadectwa swojej żywej wiary w Boga przychodzącego do nas w Nowonarodzonym Synu Bożym. Nasze podziękowania składamy na ręce p. Mariusza Majerz-Manieckiego, który od samego początku jest głównym inspiratorem i organizatorem tego dzieła w naszej Parafii.

9. W przyszłą niedzielę na Mszach św. o godz. 10.00 i 11.30 – tradycją ubiegłych lat – będziemy gościć w naszej Parafii zespół muzyczny „Cyrniawa” z Krzeczowa, który po Mszach św. wykona koncert kolęd.

10. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Można ją nabyć w sklepiku parafialnym.

11. W minionym tygodniu pożegnaliśmy z naszej wspólnoty parafialnej: + Danutę Klinikow. Polećmy ją Miłosierdziu Bożemu we wspólnej modlitwie: Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie, a światłość wiekuista niechaj jej świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.

12. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa, obfitości łask Bożych oraz wszelkiej pomyślności. Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia przez wstawiennictwo naszego Patrona św. Józefa Robotnika.

Niedziela - Święto Chrztu Pańskiego - 8 I 2023 r. http://parafiaklaj.pl/ xJanBPK